Проєктна діяльність
Команда PNU-NanoLab має значний досвід у виконані міжнародних проектів– як науково-дослідних «твердих», так і «м’яких» проектів, пов’язаних з розвитком співробітництва в галузі університетської освіти.
Перелік проєктів (виграних, діючих та нещодавно завершених) в роботі яких задіяні членами команди PNU-NanoLab:
- «Асиметричні суперконденсатори з водним електролітом на основі нанокомпозитів оксиди заліза і нікелю / відновлений оксид графену та мікропористого вуглецю» – Національний фонд досліджень України, 2020-2023.
- «Radiation safety European-Ukrainian approach», ERASMUS-Jean Monnet module, 2023-2025;
- «Ultra-durable and efficient nano-engineered fuel cells », NATO for science and peace, 2023-2025.
- «Advanced Materials Open Science Centre at the Precarpathian National University», OSCARS-HORIZON, 2024-2026.
- «Universeh extended for Ukraine», NAWA, 2023-2024.
- «Digital course for university analog astronauts space training» – ERASMUS-Jean Monnet module, Cooperation partnerships in higher education, 2024-2026.
- EDUC-WIDE, HORIZON, 2024-2026
- Reginna-4.0-EIT- HORIZON, 2023-2024
- Soil preparation for reconstruction – soil decontamination in Ukraine, eco-entrepreneurship and environmental journalism, UK-Ukraine Twinning initiative, 2023
PNU-NanoLab може стати надійним партнером при підготовці грантової заявки, пошуку закордонних партнерів та взаємодії, з ними, а головне – при виконанні мультидисциплінарних проектів в сфері сучасних технологій чи високорівневої освіти.
Перевагами команди PNU-NanoLab є професіоналізм, досвід та відповідальність.
PNU-NanoLab як дослідницька інфраструктура ПНУ бере участь в конкурсі дослідницьких проектів в рамках консорціуму EDUC-WIDE, що передбачає можливість доступу обладнання PNU-NanoLab для науковців та аспірантів. Всі деталі за покликанням